کنجکاوی برای یک شرکت کوچک برای به حداکثر رساندن بودجه های بازاریابی و Roi مهم است

به عنوان یک اقدام مقدماتی در بازاریابی دیجیتال ، یک مرتبط با کلمات کلیدی را یادداشت کنید. باید فقط هر کلمه کلیدی نباشد ، اما در واقع اصطلاحاتی مناسب برای مشاغل خاص است. بیش از چند مورد در حدود 10-20 باید به عنوان یک نکته خوب در نظر گرفته شود. در حالی که در آن هستید ، برخی از جزئیات را به عنوان مثال مرتبط بودن آن با کلمات کلیدی خود اضافه کنید ، سطح دشواری در واقع زیاد است. همه اینها به فرد کمک می کند تا در بازاریابی هدف دیجیتال شما به کلمات کلیدی apt بسنده کند. مقیاس خود ساخته بسیار راحت تر است. برای کمک ، شما ابزار Google Keyword Tool را مستند می کنید تا اطلاعات جنبه های کلمه کلیدی را جستجو کنید.

مدیر ادغام Great Plains – که در آن یک ابزار کاربر نهایی است – کاملاً شهودی است ، 100٪ منطق تجارت  آژانس دیجیتال مارکتینگ را تأیید می کند ، سوابق اصلی را وارد می کند / به روز می کند (حساب ها ، کارمندان ، مشتریان ، فروشندگان. سیگار را ترک کنید ..) معاملات را وارد می کند میز کار محدودیت مدیر یکپارچه سازی – می تواند از پنجره های GP در پشت صحنه و بدون نشان دادن آنها استفاده کند – بنابراین سرعت آن نسبتاً کم است – جاده. آژانس بازاریابی دیجیتال 100 رکورد به ارمغان می آورد – اما صحبت از هزاران مورد – رویکرد خوبی نیست. به هر حال شما می توانید مدیر ادغام را با VBA برنامه ریزی کنید.

س: قبل از بازدید از تست درایو من ، ممکن است بخواهم درست تشخیص دهم که شما در دومین مراسم تحلیف رئیس جمهور کلینتون ایده The Ferret را گرفته اید – یا احتمالاً این یک شایعه است؟

دلیل شماره 1 – تحسین عالی. وقتی به چیزی می چسبید ، از دیگران احترام می گذارید. هنگامی که از یک هیجان به هیجان دیگر می پرید ، تعدادی مشاهده خواهید شد تولید تیزرهای تبلیغاتی شک و تردید از دیگران ممکن است تعجب کند که قبل از تغییر عقب ، چه مدت دوام می آورید با تجارت جدید!

Alamy قطعاً یک نمونه آژانس خوب است که هر کسی می تواند تصاویر را به آن عرضه کند. با این حال ، شواهد حکایتی شنیده شده نشان می دهد که کسب درآمد از طریق Alamy می تواند بسیار مبهم باشد. این تجربه من است که چقدر آسان تر است که قرارداد را از آژانس بگیریم ، در کل آن آژانس برای خریداران استخدام می کند. برو فیگور!

صحبت در مورد پیوندها ، ساخت پیوند خارجی همانقدر ضروری است که داخلی در نظر گرفته می شود. دریافت پیوند از یک وب سایت مربوط به صفحه خود گزینه فوق العاده مدیر Instagram است. تکنیک های خاصی در بازاریابی اینترنتی از طریق پیوندهای خارجی در زیر توضیح داده شده است.

این واقعیت است که بسیاری از دانشهای اساسی در مورد کدگذاری HTML می توانند یک وب سایت راه اندازی کنند و برخی از طراحی ها را با استفاده از کپی گاراژ فتوشاپ انجام دهند اما به سادگی می خواهند شما را در دنیای دیجیتال انتقال دهند ، بدیهی است که چنین نیست. در حقیقت ، دنیای آنلاین به قدری پیچیده شده است که امروزه رشته های تخصصی وجود دارد که بر روی مناطقی تمرکز دارند که چندی پیش نمی توان از طریق یک یا دو متخصص به آنها پرداخت. طراحی وب ، توسعه وب ، طراحی و توسعه برنامه های وب ، بهینه سازی موتور جستجو ، بازاریابی از طریق ایمیل ، سیستم های مدیریت محتوا ، تبلیغات پرداخت به ازای هر کلیک و انبوهی از عملکردهای حیاتی دیگر از نظر فنی به عنوان اجزای منفرد موتور احتراق داخلی متمایز هستند. اگر یک قسمت خوب کار نکند ، قسمت های دیگر آسیب می بینند و کل دستگاه شما فاقد کاربرد است.

برای مرور استراتژی های شبکه های اجتماعی در شماره بازاریابی خود وقت بگذارید. همیشه خوب است که به بالای مبارزات پایبند باشید. اگر بلافاصله شبکه اجتماعی را “دریافت” نکنید ، مرعوب نشوید. این رویکرد . در ساعت کار