مراحل طراحی یک باغ عالی

باغبانی در حال بازگشت است. از دیرباز منبع غذایی بوده است. یکی از اصلی ترین مزایای داشتن باغ سبزیجات شخصی این است که شما می توانید بدون رفتن به مغازه ای که صدها مایل دورتر سبزیجات از آنجا حمل می شود ، سبزیجات تازه را بیرون از باغ خود بخورید. علاوه بر این ، داشتن باغ سبزیجات ممکن است هزینه مردم در فروشگاه های مواد غذایی را نیز کاهش دهد. اگر واقعاً می خواهید در بهار و تابستان از سبزیجات تازه استفاده کنید ، باید در مورد ایجاد باغ سبزیجات خود نکاتی را رعایت کنید.

افرادی که می خواهند به فروشگاه های مواد غذایی کمتر اعتماد کنند ، باید به فکر ایجاد یک باغ سبزی بزرگتر باشند. مردم همچنین معمولاً سبزیجات خود را برای استفاده در اواخر سال منجمد می کنند. یک مزیت دیگر داشتن قیمت گل میخک هندی  باغ سبزیجات شما ، دانش بیشتر در مورد دانستن آنچه در باغ شما است ، بیشتر است. با انتخاب سموم دفع آفات در باغ خود ، مردم می توانند یک باغ ارگانیک و بدون نگرانی از مواد افزودنی داشته باشند. چه اینکه ، طعم و مزه محصولات ارگانیک بسیار شیرین تر از محصولات خریداری شده در فروشگاه است. امروزه بسیاری از مردم ترجیح می دهند سبزیجات خود را در بازار یا غرفه سبزیجات محلی بفروشند.

امروز چند نکته بسیار مهم وجود دارد که باید هنگام راه اندازی باغ سبزیجات ، از گیاهان شروع کنید یا از بذرها ، باید آنها را در نظر گرفت. هر دو گزینه جنبه های منفی و مثبت دارند. به عنوان مثال ، خرید گیاهان می تواند گران تر باشد اما به صبر و زمان کمتری نیاز دارد. کاشت باغ سبزیجات از دانه ها به صبر ، وقت و هزینه کمتری نیاز دارد. فراموش نکنید که انتخاب یک مکان مناسب برای باغ سبزیجات در حیاط پشتی خانه بسیار مهم است.

هنگامی که در برنامه کلی برای محوطه سازی حیاط پشتی تصمیم گرفتید ، می توانید فضای ذخیره سازی اضافی را مورد نیاز قرار دهید. وجود یک کابین باغ در باغ می تواند لوازم جانبی زیبایی برای افزودن باشد. این می تواند به باغ شما شخصیتی شبیه هیچ چیز دیگری بدهد. با این حال ، اگر مراقب نباشید می تواند بسیار گران باشد. چه اینکه ، اگر می خواهید کابین شما بسیار محکم ، بادوام و نگهداری آسان باشد ، بهتر است سراغ مواد چوبی مانند صنوبر ، کاج یا سرو بروید. البته ، سرو نسبت به سایر مواد چوبی مانند صنوبر یا کاج بسیار گران است اما در دراز مدت باعث صرفه جویی در هزینه می شود. سرو به آن دلارهای اضافی می ارزد زیرا سرو به اندازه کافی بادوام است که می تواند در برابر چندین عامل بیرونی که باعث از بین رفتن چوب می شود مقاومت کند. البته ، چوب سرو کمی گران است اما این تفاوت در هزینه نباید شما را از انتخاب چوب به عنوان ماده اصلی ساختمان باز دارد. فواید سرو در طولانی مدت بی نظیر است.